معرفی اولین مدل جدید کلاس A مرسدس بنز به عنوان نخستین محصول سال ۲۰۱۸
 جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۶ |    |   بدون نظر |   833 بازدید

به گزارش جام جم آنلاین، شرکت خودروسازی مرسدس‌بنز آلمان سرگرم تست مدل جدید کلاس A به عنوان نخستین محصول خود در سال جدید میلادی است. آنگونه که مدیر تست محصولات جدید مرسدس‌بنز خبر می‌دهد، این خودروساز در تعطیلات سال جدید میلادی نیز از تست و توسعه خودرو غافل نیست و هم‌اکنون با طی مجموع ۱۲ میلیون کیلومتر در جاده‌های اروپا کلاس A جدید را به بوته آزمایش گذاشته است.

 

اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش از طراحی مشترک پیشرانه ۱.۲ لیتری جدید و کم‌مصرف TCE توسط رنو-نیسان و مرسدس‌بنز خبر دادیم که قرار بود در خودروهای اقتصادی این خودروسازان نصب شود.

 

اکنون این پیشرانه در این خودرو نصب شده و تست‌های تکمیلی را می‌گذارد. علاوه بر پیشرانه ۱.۲ لیتری ۳ سیلندر، پیشرانه‌های ۱.۴، ۱.۶ و ۲ لیتری نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که به توربوشارژ و سستم استارت استاپ مجهز شده اند و نیز دو جعبه‌دنده دستی ۶ سرعته و خودکار ۷ سرعته نیروی پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کنند، در همین حال نسخه آ ام گ نیز از سیستم چهارچرخ محرک سود می‌برد.

 

همچنین دو پیشرانه ۱.۵ لیتری و ۲ لیتری دیزل و نسخه هیبریدی با فناوری ۴۸ ولت نیز برای این خودرو در دسترس خریداران خواهد بود.

 

گالری تصاویر مشابه
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

[uniplace_links]