معرفی اولین مدل جدید کلاس A مرسدس بنز به عنوان نخستین محصول سال ۲۰۱۸
 جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۶ |    |   بدون نظر |   615 بازدید

به گزارش جام جم آنلاین، شرکت خودروسازی مرسدس‌بنز آلمان سرگرم تست مدل جدید کلاس A به عنوان نخستین محصول خود در سال جدید میلادی است. آنگونه که مدیر تست محصولات جدید مرسدس‌بنز خبر می‌دهد، این خودروساز در تعطیلات سال جدید میلادی نیز از تست و توسعه خودرو غافل نیست و هم‌اکنون با طی مجموع ۱۲ میلیون کیلومتر در جاده‌های اروپا کلاس A جدید را به بوته آزمایش گذاشته است.

 

اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش از طراحی مشترک پیشرانه ۱.۲ لیتری جدید و کم‌مصرف TCE توسط رنو-نیسان و مرسدس‌بنز خبر دادیم که قرار بود در خودروهای اقتصادی این خودروسازان نصب شود.

 

اکنون این پیشرانه در این خودرو نصب شده و تست‌های تکمیلی را می‌گذارد. علاوه بر پیشرانه ۱.۲ لیتری ۳ سیلندر، پیشرانه‌های ۱.۴، ۱.۶ و ۲ لیتری نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که به توربوشارژ و سستم استارت استاپ مجهز شده اند و نیز دو جعبه‌دنده دستی ۶ سرعته و خودکار ۷ سرعته نیروی پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کنند، در همین حال نسخه آ ام گ نیز از سیستم چهارچرخ محرک سود می‌برد.

 

همچنین دو پیشرانه ۱.۵ لیتری و ۲ لیتری دیزل و نسخه هیبریدی با فناوری ۴۸ ولت نیز برای این خودرو در دسترس خریداران خواهد بود.

 

گالری تصاویر مشابه
عکس های  پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra)
۱۴ مرد ۱۳۹۷ 495 بازدید
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

[uniplace_links]