×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » Error 53 در نهایت گریبان اپل را گرفت

Error 53 در نهایت گریبان اپل را گرفت

برای آن دسته از عزیزانی که با این Error آشنایی ندارند باید بگوییم که پس از انتشار آخرین بروز رسانی IOS 9 هزاران نفر از کاربران آیفون ۶ گوشی خود را از دست دادند. وب‌سایت زوم تک – سینا اشتری: برای آن دسته از عزیزانی که با این Error آشنایی ندارند باید بگوییم که پس […]

برای آن دسته از عزیزانی که با این Error آشنایی ندارند باید بگوییم که پس از انتشار آخرین بروز رسانی IOS 9 هزاران نفر از کاربران آیفون ۶ گوشی خود را از دست دادند.

وب‌سایت زوم تک – سینا اشتری: برای آن دسته از عزیزانی که با این Error آشنایی ندارند باید بگوییم که پس از انتشار آخرین بروز رسانی IOS 9 هزاران نفر از کاربران آیفون ۶ گوشی خود را از دست دادند.

Error 53 در نهایت گریبان اپل را گرفت

شرکت اپل همواره حساسیت خاصی بر روی محصولات خود و سخت افزار به کار رفته در آنها نشان داده است،آنها آیفون را به گونه ای طراحی می کنند که فقط و فقط خودشان قادر باشند آن را باز و تعمیر کنند و همواره نارضایتی هایی درباره ی این مساله وجود داشته است.

داستان از آنجا شروع می شود که کاربر آیفون ۶ خود را به منظور تعمیر و یا تعویض سنسور اثر انگشت به تعمیرگاهی غیر از تعمیرگاههای رسمی شرکت اپل ببرد در این صورت اگر وی آخرین آپدیت IOS 9 را بر روی گوشی خود نصب کند با Error 53 روبرو می شود و این پایانی بر زندگی آیفون ۶ خواهد بود،گزارشاتی منتشر شده که نشان می دهد حتی برخی از کاربرانی که هیچگاه گوشی خود را به تعمیرگاههای غیر رسمی نسپرده اند نیز با Error 53 مرگبار مواجه شده اند،گفتنی است گارانتی شرکت اپل از دستگاههایی که با Error 53 رو به رو شده اند پشتیبانی نمی کند و به این ترتیب گوشی کاربر بخت برگشته به درد سطل زباله می خورد.به هر حال تا به این لحظه هیچ راه حلی برای حل این Error پیدا نشده و انتظار می رود که در آینده هم راه حلی ارائه نشود.

اما اینبار این سیاست های سختگیرانه ی اپل در مورد محصولات خود،علاوه بر هزاران کاربر در سرتاسر جهان گریبان گیر خود اهالی کوپرتینو شده است،شرکت حقوقی PCVA حین تشکیل پرونده ای علیه شرکت اپل،اهالی کوپرتینو را به نقض قانون “حق تعمیر” و یا “Right To Repair”متهم کرده و تقاضای پرداخت غرامت ۵ میلیون دلاری توسط شرکت اپل را مطرح کرده است.دسته بندی : اخبار , اخبار علم و فناوری , اخبار موبایل , موبایل
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.