حکم زندان برای نائومی کمبل معروف ترین مانکن زن سیاه پوست!

      ۲۵ مرداد ۱۳۹۴      ۰       31 بازدید        
حکم زندان برای نائومی کمبل معروف ترین مانکن زن سیاه پوست!

 

 

نائومی کمبل مدل انگلیسی

نائومی کمبل Naomi Campbell در سال ۲۰۰۹ به یک عکاس ایتالیایی در سواحل سیسیل ، ایتالیا حمله کرد. پس از چندسال پیگری برای او دادگاه تشکیل و وی به عنوان مجرم شناخته شد، در نهایت پس از کش و قوس های فراوان قاضی ایتالیایی ،  نائومی کمبل را به شش ماه حبس تعلیقی محکوم کرد!

نائومی کمبل برای دفاع از خود گفت در آن زمان چشم هایش خارش شدید و نیاز به درمان پزشکی داشته است اما کیف پول خود را گم کرده بوده است و به همین دلیل از نظر روحی و اعصاب در شرایط مناسبی قرار نداشته و مزاحمت این عکاس باعث حمله نائومی به او شده است.

وکیل نائومی موفق به رسیدن یک توافق و دفاع از نائومی کمبل برای اتهامات وارد شده به او نشد ! دادستان ایتالیایی با فشار مطبوعات و دفاع از منافع آن ها این تصمیم را گرفت.

بیانیه ای نیز در مورد این پرونده صادر شد : ما در حال اجرای حکم با توجه به روند قانونی آن هستیم . در این زمان نمی توانیم بحث بیشتری در مورد آن بکنیم.

نائومی کمبل ۴۵ ساله چندین بار رفتار های پرخاشگرانه داشته که طبق قانون مجازات شده است . در سال ۲۰۰۷ او تلفن همراه خود را به سمت شخصی پرتاب کرد. حکم او ۵ روز کار به عنوان خدمات اجتماعی در شهر نیویورک ، پرداخت جریمه و حضور در کلاس های مدیریت خشم بود.

در سال ۲۰۰۰ نیز او متهم به حمله به دستیار خود در کانادا شده بود که نائومی با پرداخت مبلغ نا معلوم و توافق برای درمان او این موضوع رو حل کرد.

منبع  سیمرغ

دسته بندی : در حاشیه, سرگرمی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

به روایت تصویر

آرشیو »
  • عکس های جدید ادل ADELE روی مجله VANITY FAIR
  • کاریکاتور: خانه گران شد!
  • عکس تیپ پاییزی ماریا شاراپووا
  • عکس نوشته هاش عاشقانه سری ۴
  •  تصاویر جذاب و دیدنی روز
  • عکس نوشته های زیبا و مفهمومی
  • انتخاب یک زن ایرانی در مسابقه جذاب ترین مهمانداران جهان