×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار هنرمندان » ۹ نکته در مورد بازیگر نقش خلیسی در سریال بازی تاج و تخت

۹ نکته در مورد بازیگر نقش خلیسی در سریال بازی تاج و تخت

بیشتر افراد با امیلیا کلارک از طریق سریال بازی تاج و تخت آشنا شدند؛ اما در ادامه به زندگی قبل از معروف شدن این بازیگر می‌پردازیم.

بیشتر افراد با امیلیا کلارک از طریق سریال بازی تاج و تخت آشنا شدند؛ اما در ادامه به زندگی قبل از معروف شدن این بازیگر می‌پردازیم.
%image_alt%
۱- هم‌سن و سال‌هایش ابروهای امیلیا را مسخره می‌کردند!
امیلیا کلارک نیز مانند بسیاری از کودکان و نوجوانان از سوی هم‌سن و سال‌هایش مورد زورگویی و تمسخر قرار گرفته است. وی در این رابطه می‌گوید: «زمانی که در حال رشد بودم، مادرم قوانینی برایم تعیین کرد از جمله این که مواد مخدر مصرف نکنم و به ابروهایم دست نزنم. در نتیجه به دلیل ابروهایم مورد تمسخر قرار گرفتم. مادرم به من گفت که وقتی بزرگ شدی، به خاطر این نصیحت از من تشکر خواهی کرد و همین طور هم شد. مادرم به من گفت ابروهایم را قبل از خواب، با وازلین شانه کنم».

۲- امیلیا دوست دارد که بلوند باشد
اگرچه موهای امیلیا کلارک در زندگی واقعی بلوند نیست؛ اما این موضوع یکی از آرزوهای وی بوده است. وی می‌گوید: «من می‌خواهم شب‌ها با کلاه گیس خلیسی بیرون بروم؛ اما عوامل سریال اجازه نمی‌دهند. من اجازه ندارم در مهمانی‌ها با این کلاه‌گیس شرکت کنم. زمانی که آخر روز کاری، کلاه‌گیس خلیسی را از روی سرم بر می‌دارم و به آینه نگاه می‌کنم، ناامید می‌شوم».

۳- امیلیا فرد شوخی است
امیلیا کلارک در زمان استراحت بین فیلم‌برداری سریال بازی تاج و تخت، با یکی از بازیگران شوخی غیرمنتظره‌ای کرد. زمانی که جوزف نوفاهو چرت می‌زد، امیلیا آب‌نبات کاراملی را روی دست‌ها و بدن وی مالید. نوفاهو در این رابطه می‌گوید: «دسرم روی میز بود و امیلیا تصمیم گرفته تا دسر را روی من بمالد. او روی تمام انگشت‌هایم و لباسم  آب‌نبات کاراملی مالیده بود و در حال مالیدن روی دهانم بود که بیدار شدم. زمانی که بیدار شدم یک قاشق داخل دهانم بود».

۴- امیلیا قبلاً به عنوان بازاریاب برای خیریه‌ها کار کرده است
امیلیا کلارک قبل از دستیابی به شهرت، برای خیریه‌ها بازاریابی کرده است. وی در این رابطه می‌گوید: «باید بگویم برای دستمزد ماهی ۵ پوند متشکرم. آیا تاکنون به دستمزد ۶.۵ پوند در ماه فکر کرده‌اید؟» وی این تجربه را مخرب روح دانست و گفت: «مردم معمولاً با پاسخ‌های نظیر تو یک شیطانی، من به تازگی یکی از عزیزانم را از دست داده‌ام، به من جواب می‌دادند. من تنها ۴ شیفت در این شغل کار کردم و بعد استعفا دادم».

۵- امیلیا یک خال‌کوبی دارد و می‌خواهد باز هم خال‌کوبی کند
امیلیا کلارک یک خال‌کوبی از زنبور روی انگشت کوچک دستش دارد و می‌خواهد یک اژدها را نیز روی بدنش خال‌کوبی کند.

۶- وی یکی از طرفداران پروپا قرص سریال «دخترها» است
وی می‌گوید: «من حاضرم هر کاری بکنم تا در سریال دخترها نقشی داشته باشم».

۷- وی ستاره موزیکال «صبحانه در خانه تیفانی» بوده است
امیلیا کلارک در ماه مارچ ۲۰۱۳ در نقش هولی گالیگتلی در موزیکال «صبحانه در خانه تیفانی» بازی کرده است. وی می‌گوید: « موزیک همیشه جزء مهمی از زندگی من بوده. در دوران نوجوانی با خود می‌گفتم بهتر است تلاش کنم تا بازیگر شوم یا تلاش کنم و کاری در رابطه با موزیک داشته باشم ؟ بازیگری را انتخاب کردم؛ اما واقعاً از لحظاتی که می‌توانم آواز بخوانم یا چیزی بنوازم، لذت می‌برم».

۸- وی قبلاً با ست مک‌فارلن رابطه عاشقانه داشته است
امیلیا کلارک از مردان بامزه خوشش می‌آید یا می‌توان گفت در گذشته این‌طور بود. در سال ۲۰۱۲ وی با سازنده «فمیلی گای» و «امریکن دد»، ست مک‌فارلن رابطه عاشقانه داشت؛ اما در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند.  یک منبع موثق در این رابطه گفت: «این رابطه واقعاً یک چالش وابسته به موقعیت مکانی بود. امیلیا در اروپا مشغول فیلم‌برداری بازی تاج و تخت بود و مک‌فارلن در کالیفرنیا زندگی می‌کرد. در نتیجه ادامه این رابطه از فاصله دور ممکن نبود. با این حال امیلیا و مک‌فارلن همچنان با یکدیگر دوست هستند».

۹- بازی در فیلم «فیفتی شیدز آو گری» ابتدا به امیلیا پیشنهاد شده بود
نقش آناستازیا استیل در فیلم «فیفتی شیدز آو گری» به امیلیا کلارک پیشنهاد شده بود؛ اما وی این پیشنهاد را قبول نکرد.دسته بندی : اخبار هنرمندان , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.