» اجتماعی » کسر خدمت متولدان قبل از ۷۲ تنها با این شرط امکان پذیر است!

کسر خدمت متولدان قبل از ۷۲ تنها با این شرط امکان پذیر است!

در گذشته کسر خدمت برای مشمولان متولد سال ۷۲ و قبل از آن وجود داشت که با اجرای قانون جدید از ۱۹ آذرماه امسال این کسر خدمت‌ها از رده اعتبار ساقط خواهد شد.

کسر خدمت متولدان قبل از 72 تنها با این شرط امکان پذیر است

 

 

۱۹ آذر آخرین فرصت برای کسر خدمت متولدین قبل از ۷۲

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به کسر خدمت‌های قدیمی مربوط به رزمندگی، ایثارگری و آزادگی، خاطرنشان کرد: در گذشته کسر خدمت برای مشمولان متولد سال ۷۲ و قبل از آن وجود داشت که با اجرای قانون جدید از ۱۹ آذرماه امسال این کسر خدمت‌ها از رده اعتبار ساقط خواهد شد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ثبت نام از متقاضیان کسرخدمت ایثارگری در دفاتر پلیس +۱۰ آغاز شده است، گفت: متقاضیان از روز گذشته به مدت یک ماه فرصت دارند تا با پرداخت ۶ هزار تومان درخواست خود را به ثبت برسانندمطابق قانون امسال، ۲۰ هزار نفر می توانند از مزیت کسرخدمت ایثارگری استفاده کنند.

کمالی شرط ابتدایی استفاده از کسرخدمت برای متولدین قبل از ۷۲ را نداشتن غیبت عنوان کرد و گفت: تاکید ما به تمامی مشمولان این است که پیش از ورود به غیبت، وضعیت سربازی خود را مشخص کنند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، شرط دیگر استفاده از کسرخدمت‌ برای متولدین سال ۷۲ و قبل از آن را ثبت کردن این کسر خدمت‌ها در یگان‌های نیروهای مسلح اعلام کرد و افزود: والدین این افراد اگر تا قبل از ۱۹ ام ماه جاری کسر خدمت‌های مربوط به سوابق رزمندگی، ایثارگری یا آزادگی خود را در یگان‌های نیروهای مسلح ثبت کنند، فرزندان شان می‌توانند از این کسر خدمت‌ها بهره‌مند شوند، در غیر اینصورت این کسر خدمت‌ها فاقد اعتبار است.

 

گردآوری: بیکاری.نت
منبع: yjc.irدسته بندی : اجتماعی , اخبار
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.