×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار هنرمندان » پریناز ایزدیار: بعید است در تلویزیون بازی کنم!

پریناز ایزدیار: بعید است در تلویزیون بازی کنم!

پریناز ایزدیار : «متاسفانه فاصله زیادی بین دغدغه های مردم و زندگی آنها با آثار تلویزیون وجود دارد، همین مسئله موجب کاهش مخاطبان تلویزیون رسانه ملی شده است، امیدوارم فضا به سمتی برود که سریال ها انطباق بیشتری با زندگی مردم پیدا کنند.

پریناز ایزدیار: بعید است در تلویزیون بازی کنم!

 

پریناز ایزدیار : «متاسفانه فاصله زیادی بین دغدغه های مردم و زندگی آنها با آثار تلویزیون وجود دارد، همین مسئله موجب کاهش مخاطبان تلویزیون رسانه ملی شده است، امیدوارم فضا به سمتی برود که سریال ها انطباق بیشتری با زندگی مردم پیدا کنند.

گفتگو با پریناز ایزدیار، بازیگر فیلم “۳۶۰درجه”

پریناز ایزدیار که این روزها فیلم سینمایی “۳۶۰ درجه” به کارگردانی سام قریبیان را بر پرده سینمای های کشور دارد در گفتگویی کارگردان این اثر سینمایی را فردی کاربلد معرفی کرد و اظهار داشت: وی علیرغم سن کمی که دارد،هیچ نشانی از یک فیلمساز فیلم اولی در ساخت این اثر از خود نشان نداده است، از همکاری با وی و گروه سازنده این اثر نمایشی لذت زیادی بردم، امیدوارم فیلم مورد پسند مخاطبان خود قرار بگیرد.

وی در مورد خالی بودن آثاری نظیر “۳۶۰ درجه” ، گفت: بله ! این جنس ساخت فیلم در سینمای ایران کمتر دیده شده است ،به همین علت این فیلم با توجه به موضوع کلاسیک و داستان قهرمان پرورانه ای که دارد، جز اولین های این ژانر سینمایی در سینما ایران به حساب می آید.

این بازیگر در ارتباط با کوتاه بودن نقش خود در “۳۶۰ درجه”، خاطرنشان کرد: فضای فیلم کاملا مردانه است ، هیچکدام از کارآکتر های زن این فیلم نقش بلندی در این اثر ندارند ،تنها حضور بهاره رهنما در این اثر مقداری پر رنگ تر از دیگرهمکاران زن است ، شخصیت ها و کاراکتر ها به نوعی در سایه شخصیت قهرمان داستان یعنی میلاد کی مرام هستند.

پریناز ایزدیار درباره گرایش فیلمسازان به ساخت آثار اجتماعی، تصریح کرد: علت آن کاملا مشخص است، یک فیلم در سینمای ما با مضمون اجتماعی جوایزی زرینی را کسب کرد ، پس از این اتفاق، بخشی از فیلمسازان به سمت تقلید از وی حرکت کردند به شکلی که شباهت برخی از فیلمنامه ها با هم به قدری زیاد است که تنها تفاوت آنها با یک دیگر در چند صحنه و دیالوگ خلاصه می شود.

ایزدیار درباره چرایی نبود ستاره درآمدزا در سینما، تشریح کرد: درست است !ستاره درآمدزا در سینما نداریم ،این بحث وجود دارد ولی تنها درد سینما نیست ،اوضاع سینما خیلی بدتر از این حرف هااست و تنها با بیان دردهایش مشکلی حل نمی شود ، سینما ستاره درآمد زا ندارد از یک سو مطرح است از سوی دیگر نیز مردم هم متاسفانه از آثار سینما آنطور که باید و شاید به علت مشکلات مختلف و گوناگونی که دارند، استقبال نمی کنند، امیدوارم راهکاری توسط مسئولان امر در این زمینه لحاظ شود تا مخاطبان بیشتری را در سالن سینما ها مشاهده کنیم.

وی با اشاره به اینکه تمرکز خود را در حال حاضر معطوف به سینما کرده است، یادآور شد: ۳ سریال را در تلویزیون بازی کردم که به نظر خودم هر سه آنها آثار خوبی بودند، مدتی است که تمرکز خود را صرف حضور در آثار سینمایی کرده ام و بعید می دانم تا چند سال آینده درفیلم های تلویزیون به نقش آفرینی بپردازم.

وی در خاتمه تصریح کرد: متاسفانه آثار تلویزیون فاصله زیادی با دغدغه های مردم و زندگی آنها دارد، همین مسئله موجب کاهش مخاطبان تلویزیون شده است، امیدوارم فضا به سمتی برود که سریال ها انطباق بیشتری با زندگی مردم پیدا کنند تا مخاطب تلویزیون را دوباره به پای برنامه های خود بکشد.تلویزیون اززندگی مردم دور است.

منبع : bornanews.comدسته بندی : اخبار هنرمندان , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.