» اخبار صدا و تصویر کره » پخش سریال کره ای دیگر از شبکه دو سیما

پخش سریال کره ای دیگر از شبکه دو سیما

علاقمندانِ سریال های تلویزیونی کره ای از شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۳:۴۵ می توانند مجموعه تلویزیونی «خانواده جدید» را در باکس ظهرگاهی شبکه دو سیما مشاهده کنند.

 

علاقمندانِ سریال های تلویزیونی کره ای  از شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۳:۴۵ می توانند مجموعه تلویزیونی «خانواده جدید» را در باکس ظهرگاهی شبکه دو سیما مشاهده کنند.

به گزارش خسایت بیکاری.نت به نقل از روابط عمومی شبکه دو، سریال کره ای «خانواده جدید» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

«خانواده جدید» داستان  یون هی و تری زن و شوهر جوانیست که زندگی شاد و آرامی  دارند. یون هی تهیه کننده تلویزیون و تری پزشک است. تری پسر بچه ای بی سرپرست بوده که توسط خانواده ای به فرزندی قبول شده و پس از پایان تحصیل در خارج از کشور به کره برگشته تا خانواده اش را پیدا کند.

این زوج به خانه ای جدید نقل مکان می کنند و این جا به جایی و مشکلات فراوانی  که با خانواده صاحب خانه خود دارند، زندگی آرام آنها را تحت تاثیر قرار داده و متحول می کند… .

مجموعه ۶۸ قسمتی « خانواده جدید» با بازی بازیگرانی چون کیم نام جو، یو جون سانگ و یون یو جونگ و به کارگردانی  «کیم هیونگ سوک» در سال ۲۰۱۲ساخته شده است. بازپخش این مجموعه شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ صبح خواهد بود.دسته بندی : اخبار صدا و تصویر کره , تلویزیون , صدا و تصویر آسیا , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.