Warning: include_once(/home/limoopic/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/limoopic/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home/limoopic/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home2/limoopic/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22
مجله تفریحی , عکس و خبری بیکاری 
×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» موسیقی » واکنش عجولانه خواننده لس آنجلسی به حضورش در فیلم ایرانی-هندی

واکنش عجولانه خواننده لس آنجلسی به حضورش در فیلم ایرانی-هندی

شادمهر عقیلی خواننده لس آنجلسی پاپ شایعه حضور در فیلم سینمایی ایرانی هندی را تکذیب کرد.

شادمهر عقیلی خواننده لس آنجلسی پاپ شایعه حضور در فیلم سینمایی ایرانی هندی را تکذیب کرد.

 

به گزارش جام نیوز، در حالی که سازندگان فیلم سینمایی «دختر شیطان» از مذاکره با خواننده لس آنجلسی در صورت موافقت سازمان سینمایی خبر داده بودند، شادمهر عقیلی به تکذیب چیزی پرداخت که هنوز واقع نشده است.

 

نوا نوشت: اما شادمهر عقیلی که سابقه بازی در فیلم سینمایی «پر پرواز» را در کارنامه خود دارد و هر از گاهی شایعه حضورش در ایران قوت می‌گیرد، این بار نیز واکنش تندی نسبت به این خبر داشت.

 

او در صفحه رسمی خود نوشت: در روزهای گذشته شایعه‌ای مبنی بر حضور من در فیلمی ایرانی هندی از سوی عوامل این فیلم مطرح شد. واقعا بهتر نیست با داشتن تجربه‌های ناموفق (حتی با حضور سوپر استارهای سینما) جای شایعه پراکنی و حاشیه سازی که علاوه بر سوءاستفاده از احساسات مردم به نوعی چهره صنف و کارگردان‌های موفق را هم خدشه دار می‌کند کمی به دنبال اشکال کار بگردیم و از تجربیات گذشته درس بگیریم و مطالعه کنیم تا به نتیجه بهتری برسیم؟! من همینجا حضور و یا احتمال حضور خودم در هرگونه اثر سینمایی را تکذیب می‌کنم.

 

در متن خبر مربوط به مصاحبه سازندگان فیلم دختر شیطان آمده است: در صورت موافقت سازمان سینمایی برای بازی ش.ع در پروژه ایران و هند دست اندرکاران فیلم دختر شیطان با این خواننده مقیم آمریکا وارد مذاکره خواهند شد تا یکی از نقش های اصلی فیلم را بازی کند. این فیلم دو بازیگر مرد ایرانی دارد و قرار است یک بازیگر مطرح زن از سینمای هند هم نقش دختر شیطان را بازی کند. این خواننده پاپ پیش از این سابقه حضور در سینما را داشته و در آثاری از جمله «پر پرواز» به عنوان بازیگر، ‌خواننده و آهنگساز فعالیت کرده است.

 دسته بندی : موسیقی
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.