×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار موبایل » موفقیت گوشی آیفون SE در بازارهای جهانی!

موفقیت گوشی آیفون SE در بازارهای جهانی!

شرکت اپل با تولید و ساخت آیفون SE نشان داد که بازار را بخوبی می شناسد چرا که این گوشی با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است.

 

موفقیت گوشی آیفون SE در بازارهای جهانی!

شرکت اپل با تولید و ساخت آیفون SE نشان داد که بازار را بخوبی می شناسد چرا که این گوشی با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است.

موفقیت در ساخت گوشی آیفون SE

زمانی که اپل، آیفون چهار اینچی و جدیدش را رونمایی کرد، چندان کسی تصور نمی نمود که همینموبایل به ظاهر قدیمی، خریداران زیادی داشته باشد. ولی اینطور که خبر می رسد، متقاضیان برای آیفون SE همچنان باید برای دریافت این تلفن هوشمند دو الی سه هفته در انتظار باشند و بر همین اساس، نظر تحلیلگران در خصوص موبایل مورد اشاره مثبت تر شده و اکنون آن را یک موفقیت می پندارند.

بیشترین تقاضا برای موبایل های اپل، مربوط به آیفون ۶ پلاس می شود که در اصل، با نمایشگر ۵.۵ اینچی اش، اولین فبلت ارائه شده از سوی اپل به شمار می رفت. در زمان عرضه، کاربران برای دریافت آیفون یاد شده مجبور می شدند زمانی بین ۳ الی ۴ هفته انتظار بکشند. این در حالی بود که کاربران آیفون ۶ با تاخیر ۷ الی ۱۰ روزه مواجه می شدند. اما آیفون ۶s در زمان عرضه اش تنها ۳ الی ۵ روز تاخیر خورد در حالی که همین زمان برای آیفون ۶s Plus به ۲ الی ۳ هفته رسید.

نسخه ۱۶ گیگابایت آیفون SE قیمتی برابر با ۳۹۹ دلار دارد و می توان گفت با توجه به مدل های مختلف، میانگین قیمت این محصول ۴۵۰ دلار است. بر همین اساس، اپل با فروش یک میلیون آیفون SE، می تواند ۴۵۰ میلیون دلار درآمد برای خود کنار بگذارد. حال سوال اصلی اینجاست که شرکت مورد اشاره قادر به فروش چند میلیون آیفون SE خواهد بود.

در هر صورت، اپل در روز سه شنبه همین هفته، گزارش خود از عملکرد مالی اش در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ را ارائه می دهد. هرچند آیفون SE در روزهای انتهایی ماه مارس به فروش رسید و به همین دلیل می توان گفت که تاثیر بسیار اندکی بر درآمدهای سه ماهه نخست خواهد داشت. با این حال، در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ می توان دید که واقعا این تلفن هوشمند چه کرده و چه بازخوردی را از سوی کاربران دریافت نموده است.

گردآوری:bikari.net
منبع: digiato.comدسته بندی : اخبار موبایل , موبایل
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.