» اجتماعی » ماجرای اجیر کردن افراد برای گرفتن سهمیه گوشت

ماجرای اجیر کردن افراد برای گرفتن سهمیه گوشت

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: در برخی فروشگاه‌ها مانند میادین پر رفت و آمد، طبق گزارش‌هایی که به ما رسیده، رستوران‌های اطراف این اماکن ۱۰ نفر را با پرداخت پول در صف خرید می‌آوردند و به اندازه ۱۰ سهمیه دریافت می‌کردند که برای جلوگیری از این سوءاستفاده در این میادین هم توزیع گوشت با کارت ملی صورت می‌گیرد

ماجرای اجیر کردن افراد برای گرفتن سهمیه گوشت

 

ماجرای اجیر کردن افراد برای گرفتن سهمیه گوشت

حمید ورناصری معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در خصوص توزیع گوشت منجمد اظهار کرد: توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در همه جای شهر انجام نمی‌شود. تنها در اماکنی که مورد سوءاستفاده برخی افراد قرار گرفته‌ این اقدام صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: برخی توزیع‌کنندگان عمده فروش افرادی را اجیر می‌کردند تا به عنوان مصرف‌کننده سهمیه دولتی بگیرند و بعد به صورت آزاد می‌فروختند که مقرر شد افراد با ارائه کارت ملی گوشت منجمد دریافت کنند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: در اماکنی که سوءاستفاده وجود ندارد و یا میزان سوءاستفاده در حداقل قرار دارد بدون کارت ملی هم کار توزیع در حال انجام است.

ورناصری با اشاره به تخلف رستوران‌داران برای دریافت سهمیه بیشتر گوشت منجمد اذعان داشت: در برخی فروشگاه‌ها مانند میادین پر رفت و آمد، طبق گزارش‌هایی که به ما رسیده، رستوران‌های اطراف این اماکن ۱۰ نفر را با پرداخت پول در صف خرید می‌آوردند و به اندازه ۱۰ سهمیه دریافت می‌کردند که برای جلوگیری از این سوءاستفاده در این میادین هم توزیع گوشت با کارت ملی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در زمینه قاچاق دام زنده از کشور تصریح کرد: قاچاق دام به وزارت جهاد کشاورزی مرتبط است و سیستم‌های مرزی باید در این زمینه پاسخگو باشند اما میزان قاچاق با پیگیری‌های انجام شده بسیار کاهش یافته است.

گردآوری: گروه خبر بیکاری.نت

bikari.net
منبع: ilna.irدسته بندی : اجتماعی , اخبار
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.