خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / لباس نامتعارف بازیگر ایرانی در جشنواره کن دردسرساز شد!

لباس نامتعارف بازیگر ایرانی در جشنواره کن دردسرساز شد!

لباس نامتعارف یک بازیگر ایرانی در جشنواره کن دردسرساز شد!

نوید محمدزاده و پژمان بازغی بازیگران فیلم سینمایی “ناهید” با هزینه شخصی به جشنواره کن رفتند. که پوشش یکی از این بازیگران دردسرساز شد.

در حالی که انتشار تصاویری از نوید محمدزاده بازیگر “عصبانی نیستم” که با شلواری کوتاه در جشنواره کن ظاهر شده بود انتقادات مخاطبان را به دنبال داشت در تازه ترین تصاویر از جشنواره کن این بازیگر پوشش مناسبتری را انتخاب کرده است.

نوید محمدزاده به همراه پژمان بازغی و با هزینه شخصی خود در جشنواره کن حاضر شده اند و هر دو نفر نیز به همراه هم در جشنواره حضور دارند.

در این بین پژمان بازغی سعی کرده پوششی رسمی تر را برای این مراسم انتخاب کند اما نوید در تصاویر ابتدایی پوششی غیرمتعارف را برگزیده بود که همین باعث انتقاد مخاطبان در فضای مجازی به وی شد.

تبدیل پوشش نامتعارف به متعارف

دقیقا به همین دلیل محمدزاده در تصویری دیگر با پوششی متعارف ظاهر شده است و جالب اینکه فیگورش در این تصویر نیز کاملا فیگور تصویرش با پوشش نامتعارف است.

سایت سیمرغ به نوبه خود خوشحال است که یک بازیگر جوان سینمای ایران با توجه به واکنش مخاطبان نسبت به پوشش اش، دست به تغییر لباس می زند.

نوید محمدزاده با تغییر پوشش در کنار پژمان بازغی

نوید محمدزاده با تغییر پوشش در کنار پژمان بازغی

نوید محمدزاده با پوشش قبلی

نوید محمدزاده با پوشش قبلی

همچنین ببینید

بیوگرافی الهه حصاری بازیگر جوان سینما+تصاویر

بیوگرافی الهه حصاری , اولین حضور الهه حصاری در سینما در سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم «نطفه شوم» بود. وی علاوه بر بازیگری مربی باشگاه ورزشی نیز می‌باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *