×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» ارز » قیمت روز سکه , طلا و ارز

قیمت روز سکه , طلا و ارز

ادامه نوسانات ارزی؛ دلار به ۳۹۰۲ تومان رسید

ادامه نوسانات ارزی؛ دلار به 3902 تومان رسید

 

تازه‌ترین تحولات بازار، از ورود دلار به کانال ۳۹۰۲ تومان حکایت دارد.

دلار  ۳۹۰۲ تومان شد

قیمت دلار امروز در بازار ۹۸تومان و سکه تمام بهار آزادی ۳ هزار تومان افزایش یافت. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران ۳ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۳ هزار تومان، ربع‌سکه ۹ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳ هزار تومان افزایش یافت. به این ترتیب، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار یک میلیون و ۱۲۳ هزار و ۲۰۰ تومان، نیم‌سکه ۵۷۵ هزار تومان، ربع‌سکه ۳۰۵ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۱۸۸ هزار تومان به فروش رفت.

در بازار طلا نیز قیمت هر گرمی طلای ۱۸عیار ۵۰۷ تومان بالا رفت و هم‌اکنون در بازار ۱۱۲ هزار و ۹۱۸ تومان قیمت دارد. هر مثقال طلا نیز ۴۸۹ هزار و ۶۰۰ تومان است.

در بازار ارز اما قیمت دلار ۹۸ تومان، یورو ۸۲ تومان، پوند ۳۶ تومان، درهم امارات ۳۰ تومان، لیر ترکیه ۱۳ تومان و یوان چین ۲ تومان افزایش یافت. در حال حاضر در بازار هر دلار آمریکا ۳۹۰۲ تومان، یورو ۴۲۰۵ تومان، پوند ۴۸۴۴ تومان، درهم امارات ۱۱۰۵ تومان، لیر ترکیه ۱۱۷۳ تومان و یوان چین ۵۷۶ تومان است.
ادامه نوسانات ارزی؛ قیمت دلار 3870 تومان
ارز دولتی کنار کشید

خبرگزاری ایسنا: در موج سواری دلار در بازار آزاد و رشد قیمت آن دلار دولتی که تا همین چند روز پیش در مسیری رو به رشد حرکت می کرد، فعلا تحرکی نداشته و متوقف شده است.

گر چه تا همین هفته پیش نرخ دلار دولتی در مسیری رو به رشد و گاها با شیبی تند خود را تا بیش از ۳۲۰۰ تومان رسانده و رکورد شکنی کرده بود، ولی هیجان بازار آزاد در روزهای اخیر آنقدر بالا گرفت که فرصت خودنمایی را از دلار دولتی گرفته و فعلا تحرکی ندارد.

دلار بانکی که در ماههایی قبل تا ۲۰۰ تومان افزایش قیمت داشته و در مقایسه با روند رشد در دوره‌های گذشته کم نظیر است، حدود شش روزی می‌شود که در نرخ ۳۲۰۹ تومان ثابت مانده و در حد ریال نوسان دارد.

باید یادآور شد که دلار بانکی طی ۹ ماهه ابتدایی امسال تا ۲۰۰ تومان رشد داشته، اما دلار آزار در حدود یک ماه همین افزایش قیمت را پشت سر گذاشته است.

برای امروز-سه‌شنبه- نیز دلار بانکی ۳۲۰۹ تومان قیمت خورده و در بازار آزاد هم همچنان نوسان دارد.

منبع: خبرآنلایندسته بندی : ارز , بازار , طلا و سکه
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.