×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار فرهنگ و هنر » قهر بازیگران گروه نمایشی دورهمی حقیقت دارد؟!

قهر بازیگران گروه نمایشی دورهمی حقیقت دارد؟!

حاشیه هایی درباره قهر گروه نمایشی برنامه دورهمی منتشر شده است که با واکنش تهیه کننده مجموعه دورهمی همراه شده است.

قهر بازیگران گروه نمایشی دورهمی حقیقت دارد؟!

 

حاشیه هایی درباره قهر گروه نمایشی برنامه دورهمی منتشر شده است که با واکنش تهیه کننده مجموعه دورهمی همراه شده است.

قهر گروه نمایشی دورهمی

هاشم رضایت تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «دورهمی» در گفتگویی در خصوص حواشی ساخته شده مبنی بر قهر کردن گروه نمایشی از این برنامه گفت: همانطور که بارها و بارها راجع به این موضوع در گفتگوهای مختلف صحبت کردیم، بحثی مبنی بر قهر کردن گروه نمایشی و یا سیامک انصاری و دوستان دیگر نبوده و نیست.

وی در ادامه بیان کرد: پیش از این راجع به چنین موضوعی و کذب بودن آن صحبت شده است و دیگر لزومی نمی‌بینم که در خصوص این دروغ و شایعه حرف بزنم.

رضایت در پایان با بیان اینکه مابقی خبرها از طریق روابط عمومی برنامه «دورهمی» متقابلاً اعلام می‌شود، تاکید کرد: قهر و یا جدایی وجود نداشته است و در حال حاضر فقط امیر مهدی ژوله و شقایق دهقان از گروه نمایشی خداحافظی کرده‌اند.

گفتنی است؛ برنامه تلویزیونی «دورهمی» که از آغاز بهار ۹۵ به روی آنتن رفته است، در حال حاضر قرار است با تغییر بازیگران گروه نمایشی و طراحی صحنه و دکور به پخش شبکه نسیم برسد.

پیش از این برنامه تلویزیونی با ایفای نقش محمد نادری، الیکا عبدالرزاقی، مهران رنج‌بر، شقایق دهقان، سیامک انصاری، مهران مدیری، امیر مهدی ژوله به پخش رسیده است و در حال حاضر با رفتن امیر مهدی ژوله و شقایق دهقان و اضافه شدن رامین ناصر نصیر گروه نمایشی «دورهمی» روز‌های پر رفت و آمدی را تجربه می‌کند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : yjc.irدسته بندی : اخبار فرهنگ و هنر , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

[uniplace_links]