خانه / اخبار / عکس: شما هم با دیدن بانوی اول فرانسه شوکه میشوید

عکس: شما هم با دیدن بانوی اول فرانسه شوکه میشوید

 

بانوی اول جدید فرانسه، ۶۴ سال سن دارد و پیشتر تئاتر تدریس می کرده است.

بانوی اول فرانسه چه کسی است؟

«بریژیت ماکرون» همسر «امانوئل ماکرون» ۳۹ ساله، نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، ۲۵ سال با او اختلاف سنی دارد.بریژیت که اکنون بانوی اول فرانسه است در سن ۴۰ سالگی با ماکرون آشنا شد. او معلم تئاتر مدرسه ای بود که ماکرون ۱۵ ساله در آن تحصیل می کرد.

1238960_580.jpg

 

بریژیت که اکنون ۶۴ ساله است، در ضمن مبارزات انتخاباتی همسرش در کنار او بود و به عنوان برنامه ریز و مشاوره و ویرایشگر سخنرانی ها به او کمک می کرد.

ماکرون در سخنرانی پیروزی اش در دور اول انتخابات، همسرش را به سکوی سخنرانی دعوت و از وی تقدیر کرد و گفت: بریژیت همیشه در کنار من حاضر بود و من بدون او «من» نبودم.

726_25f_4x3.jpg

بانوی اول فعلی فرانسه با نام اصلی «بریژیت ترونو» در ۱۳ آوریل ۱۹۵۳ متولد شد. او فرزند آخر بود و پنج خواهر و برادر داشت و پدرش شکلات ساز بود.

بریژیت پیش از آشنایی با ماکرون، با یک بانکدار ازدواج کرده و از او صاحب سه فرزند شده بود.

او به شبکه ۳ تلویزیون فرانسه گفته که «شدیدا تحت تاثیر هوش شاگرد جوانش (ماکرون) قرار گرفته بود». ماکرون نیز دلبسته اش شد و به او پیشنهاد ازدواج داد؛ پیشنهادی که بریژیت با خوشحالی آن را پذیرفت.

 

منبع: مهر

همچنین ببینید

وام فوری ازدواج در کدام بانک‌ها پرداخت می‌شود؟

بنا بر توضیحات مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج به متقاضیان ١٠ بانک و یک صندوق قرض الحسنه حضور دارند که سهمیه‌ای بیش از ٥٠٠ هزار فقره را تقبل کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *