×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار هنرمندان » صحبت های جدید مهناز افشار پس از حاشیه های عکس دخترش!

صحبت های جدید مهناز افشار پس از حاشیه های عکس دخترش!

پس از انکه عکس و خبر به دنیا آمدن دختر مهناز افشار در فضای مجازی منتشر شد حاشیه های زیادی بوجود آمده است و مهناز افشار متن زیر را به همین جهت منتشر کرده است.

صحبت های جدید مهناز افشار پس از حاشیه های عکس دخترش!

 

سلام
من از آن دسته از عزیزان كه پست اعتراض من ، بابت عكس منتشر شده را ، متاسفانه بد برداشت كردند ، عذر خواهی میكنم ، برای همین پاك شد
بدون شك منظور من به شما عزیزان نبود و اصل اعتراض من به ادامه انتشار اون عكسها در سایتها و صفحات با تیترهای زرد بود …..بعد از ان هم متوجه شدم من اجازه ندارم كه فرزند ٦ روزه خودم را وارد حواشی و صحبتهایی بكنم كه حق اش نیست و قرار هم نیست درگیر حواشی و كامنتهایی بشود كه بدور از انسانیت است …
و اجازه هم ندهم عده ای كودك من را بهانه حرفها و گفتارهای شخصی خودشان بكنند …عده ای هر از چندگاه دوباره شایعه و دروغ تكراری را شروع میكنند مبنی برخصوصی ترین مسئله و خط قرمز من كه نه تنها صحت ندارد كه بسیار هم زشت است .( شرط ازدواج ) و موضوعات كذب دیگر كه حدس و گمان خودشان است و دغدغه شخصی خودشان . و درست نیست حال بد خودشان را در این صفحه بیاورند و باعث ناراحتی و دلخوری دیگر مَردم در اینجا بشوند ….متاسفانه برای اولین بار مجبور به بلاك این أفراد شدم .
و لطفا اینبار برای صحت ادعاهای غیر اخلاقی خود ، مدرك و دلیل كاملا مشخص بیاورید …. این صفحه مكان مناسبی برای إبراز این اندازه دروغ و بد دلی نیست …. در آخر سكوت من در بعضی موارد دلیلش دور شدن از حواشی زرد است و محافظت از خانواده ام … كه أولویت اول من همیشه خانواده ام بوده و حالا همسر و فرزندم هم هستند ..
و در اخر از ان دسته از عزیزان كه در این سالها من را شناخته اند و سعی در حفظ احترام در این صفحه دارند و با شایعه پخش كنندها برخورد درست و محترم میكنند و برای حفظ احترام من و همه تلاش میكنند ، هزاران بار ممنونم ..
خوبان همیشه ماندگارند ، شما همیشگی هستید و من با شما خوبم ….
پی نوشت : من هم چون شما معتقدم موضوع اینقدر عجیب نیست ، یك كودك همچون دیگر كودكان ، پاك و بی گناه پا بر روی زمین گذاشته همین ….و من بعد از خداوند محافظش هستم در كنار همسرم كه همیشه محافظ من بوده ….
اما این حق را بدهید ، كه كامنتهای دروغ و شخصی أفراد را بدون مدرك در اینجا پاك كنم ، انهم برای حفظ احترام همه

گردآوری:bikari.net
منبع: صفحه شخصی مهناز افشاردسته بندی : اخبار هنرمندان , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.