خانه / اخبار / شایعه سفر مارادونا به ایران واقعیت دارد؟

شایعه سفر مارادونا به ایران واقعیت دارد؟

 

خبری مبنی براینکه مارادونا به ایران سفر میکند منتشر شده است که بیشتر یک شایعه می باشد!

آیا مارادونا به ایران می آید؟

دبیر هیات فوتبال استان تهران تاکید کرد که برنامه‌ای برای سفر «دیگو مارادونا» به ایران پیش بینی نشده و قرار نیست وی به تهران بیاید.

در حالی که یک رسانه از سفر دیگو مارادونا اسطوره فوتبال دنیا به ایران برای افتتاح آکادمی فوتبال در تاریخ هفتم خردادماه خبر داده بودند، اما هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد که چنین سفری پیش بینی نشده است.

رضا عابدینی دبیر هیات فوتبال استان تهران در این خصوص گفت: تا این لحظه اطلاعی از این سفر ندارم و این موضوع در هیات فوتبال مطرح نشده است.

وی تاکید کرد: اگر قرار به افتتاح آکادمی یا مدرسه فوتبال باشد، هیات فوتبال آن استان مسئول مستقیم برنامه ریزی و هماهنگی های لازم است ولی تاکنون صحبتی از افتتاح آکادمی فوتبال مارادونا و سفر وی به تهران نشده است.

بحث حضور مارادونا در تهران موضوع جدیدی نیست. فدراسیون فوتبال پیش از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم از مارادونا دعوت کرده بود تا برای حضور در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران به تهران سفر کند ولی مارادونا این دعوت را رد کرد.

گردآوری:گروه ورزش  بیکاری.نت

bikari.net
منبع: mehrnews.com

همچنین ببینید

وام فوری ازدواج در کدام بانک‌ها پرداخت می‌شود؟

بنا بر توضیحات مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج به متقاضیان ١٠ بانک و یک صندوق قرض الحسنه حضور دارند که سهمیه‌ای بیش از ٥٠٠ هزار فقره را تقبل کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *