×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اختصاصی بیکاری.نت » دختر جوان، گرفتار آگهی تقلبی مدلینگ شد

دختر جوان، گرفتار آگهی تقلبی مدلینگ شد

مرد شیادی که با درج آگهی جذب مدل و اعزام به خارج از کشور در اینترنت، از تصاویر خصوصی یک دختر جوان سو ء استفاده کرده بود دستگیر شد.

فضای مجازی، شبکه های اجتماعی، کلاهبرداری اینترنتی، انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان، گرفتار آگهی تقلبی مدلینگ شد
مرد شیادی که با درج آگهی جذب مدل و اعزام به خارج از کشور در اینترنت، از تصاویر خصوصی یک دختر جوان سو ء استفاده کرده بود دستگیر شد.

 نقل از خراسان، چندی پیش دختر جوانی که آرزوی مدل شدن و رفتن به خارج از کشور را در سر می پروراند، با در دست داشتن یک برگه شکایت وارد شعبه ویژه جرایم رایانه ای مشهد شد و ادعا کرد: مدتی پیش  با یک آگهی جذب مدل و اعزام به خارج از کشور در فضای مجازی روبه رو شدم و تصور کردم به همه آرزوهایم دست پیدا کرده ام.

 

دختر جوان ادامه داد: وقتی با صاحب آگهی ارتباط برقرار کردم، قرار شد تصاویرم را برای او که مدعی بود برای شرکت های مدلینگ خارج از کشور نیرو جذب می کند، ارسال کنم. من هم تعداد زیادی از تصاویر خصوصی ام را برایش ارسال کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم همه وعده های صاحب آگهی دروغی بیش نبود و به نیت شوم مرد شیطان صفت پی بردم اما دیگر دیر شده بود وچاره ای جز شکایت ندیدم.

 

باز پرس جاوید نیا پس ازبررسی ادعاهای دختر جوان به ماموران پلیس فتا دستور داد تا  هرچه زود تر وی دستگیر شود.

 

کارآگاهان پلیس فتا پس از انجام یک سری اقدامات فنی توانستند متهم را که مرد جوانی بود، شناسایی و دستگیر کنند.

 

در حالی متهم به شعبه مذکور هدایت شد که در ماه جاری چندین پرونده مشابه نیز به شعبه ۲۰۷ دادسرای مشهد ارجاع شده بود که این امر خود حکایت از سوء استفاده اعضای باند های شیطان صفتی دارد که با وعده هایی مانند  جذب مدل و اعزام آن ها به خارج از کشور و… در فضای مجازی، از ساده اندیشی طعمه های خود استفاده می کنند و  تصاویر دختران جوان را دستمایه نیت های شیطانی خود قرار می دهند.دسته بندی : اختصاصی بیکاری.نت
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.