×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » خودروي سمند با ۵۶ ميليون خلافي توقیف شد

خودروي سمند با ۵۶ ميليون خلافي توقیف شد

سرهنگ قاسم قدرتي : خودرو سمند به دليل حركات نمايشي و مارپيچ موجب اخلال در نظم و عبور و مرور در بهبهان شده بود كه با اعمال قانون متوقف شد.

خودروي سمند با 56 ميليون خلافي توقیف شد

سرهنگ قاسم قدرتي : خودرو سمند به دليل حركات نمايشي و مارپيچ موجب اخلال در نظم و عبور و مرور در بهبهان شده بود كه با اعمال قانون متوقف شد.

خلافي خودرو ۵۵ ميليون و ۸۱۰ هزار ريال!!!

سرهنگ قاسم قدرتي سه شنبه اظهار كرد: اين خودرو به دليل حركات نمايشي و مارپيچ موجب اخلال در نظم و عبور و مرور در بهبهان شده بود كه با اعمال قانون متوقف شد.وي افزود: ماموران پليس راهنمايي و رانندگي براي تعيين ميزان تخلفات و نمره منفي راننده حادثه آفرين، از مركز استعلام كرده و مشخص شد كه ميزان خلافي خودرو ۵۵ ميليون و ۸۱۰ هزار ريال است.

سرهنگ قدرتي گفت: اين مقدار خلافي بابت تخلفات متعدد راننده و رعايت نكردن قوانين راهنمايي و رانندگي از قبيل انجام تخلفات حادثه ساز و رانندگي با سرعت و سبقت غيرمجاز در مدت يك سال گذشته است.
وي با اشاره به تبصره هشت قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي افزود: پس از ابلاغ اين قانون به مالكان خودروها كه داراي خلافي بيش از ۱۰ ميليون ريال هستند، در صورت نپرداختن اين مبالغ خودروي آنها توقيف و از تردد آن جلوگيري مي شود.
پيش از اين خودروهايي نيز با ۶۳ ميليون، ۶۷ ميليون و ۴۷ ميليون ريال خلافي در خوزستان توقيف شدند.

منبع : جام نیوزدسته بندی : اخبار , حوادث
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

[uniplace_links]