خانه / اخبار / خبر بسیار بد برای سرخ ها که پس از دربی رسید

خبر بسیار بد برای سرخ ها که پس از دربی رسید

635145107682698969.jpg (555×370)

الاخره تکلیف پرونده شکایت متقابل باشگاه پرسپوليس و مانوئل ژوزه و همکارانش از سوی فیفا مشخص شد.

البته این پایان کار نیست. چون به طور قطع پرسپولیس با توجه به مستنداتی که دارد موضوع به دادگاه عالی ورزش خواهد کشاند. به ویژه که به نظر می رسد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا بدون توجه به توضیحات و مدارک ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس تا توانسته است رای خود را به سود ژوزه و دستیارانش صادر کرده است.

این حکم که هفته گذشته برای فدراسیون فوتبال ایران نیز ارسال شده است حکایت از این امر دارد که پرسپوليس به پرداخت مبلغی حدود یک میلیون و سیصد و هفتاد هزار یورو محکوم شد.

باشگاه پرسپولیس باید به مانوئل ژوزه ۳۲۰ هزار یورو به عنوان مطالبات و ششصد و سی هزار یورو به عنوان خسارت پرداخت کند. همچنین لوئیز ۴۵ هزار یورو به عنوان طلب و ۱۰۵ هزار یورو به عنوان خسارت دریافت کند.

اسکار دیگر همکار ژوزه ۱۵ هزار یورو به عنوان طلب و ۳۵ هزار یورو به عنوان خسارت دریافت کند. آنتونی هم ۳۲۵۰۰ یورو به عنوان طلب و ۷۶ هزار یورو به عنوان خسارت دریافت خواهد کرد. به این مبالغ سالانه ۵ درصد بهره نیز تعلق گرفته است.

این در حالی است که تمام مراحل حقوقی و ارسال لوایح به فیفا زمانی صورت گرفت که مدیریت فعلی باشگاه مستقر نبود. و حالا آنها باید در رویارویی با این مشکل کار را به CAS بکشانند. باید امیدوار بود در آنجا با پرسپولیس منصفانه تر برخورد شود.

جام نیوز

همچنین ببینید

اطلاعیه مهم برای صاحبان حساب بانکی

در راستای راه‌اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی)، کلیه مشتریان بانک‌ها لازم است با مراجعه به شعبه‌های بانک خود، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای‌شان اطمینان حاصل کنند.

یک دیدگاه

  1. یارو تیم رو ول کرد رفت شکایت کرد به پولش هم رسید.عجب دنیایی داریم ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *