حکم زندان برای نائومی کمبل معروف ترین مانکن زن سیاه پوست!

      ۲۵ مرداد ۱۳۹۴      ۰       142 بازدید        
حکم زندان برای نائومی کمبل معروف ترین مانکن زن سیاه پوست!

 

 

نائومی کمبل مدل انگلیسی

نائومی کمبل Naomi Campbell در سال ۲۰۰۹ به یک عکاس ایتالیایی در سواحل سیسیل ، ایتالیا حمله کرد. پس از چندسال پیگری برای او دادگاه تشکیل و وی به عنوان مجرم شناخته شد، در نهایت پس از کش و قوس های فراوان قاضی ایتالیایی ،  نائومی کمبل را به شش ماه حبس تعلیقی محکوم کرد!

نائومی کمبل برای دفاع از خود گفت در آن زمان چشم هایش خارش شدید و نیاز به درمان پزشکی داشته است اما کیف پول خود را گم کرده بوده است و به همین دلیل از نظر روحی و اعصاب در شرایط مناسبی قرار نداشته و مزاحمت این عکاس باعث حمله نائومی به او شده است.

وکیل نائومی موفق به رسیدن یک توافق و دفاع از نائومی کمبل برای اتهامات وارد شده به او نشد ! دادستان ایتالیایی با فشار مطبوعات و دفاع از منافع آن ها این تصمیم را گرفت.

بیانیه ای نیز در مورد این پرونده صادر شد : ما در حال اجرای حکم با توجه به روند قانونی آن هستیم . در این زمان نمی توانیم بحث بیشتری در مورد آن بکنیم.

نائومی کمبل ۴۵ ساله چندین بار رفتار های پرخاشگرانه داشته که طبق قانون مجازات شده است . در سال ۲۰۰۷ او تلفن همراه خود را به سمت شخصی پرتاب کرد. حکم او ۵ روز کار به عنوان خدمات اجتماعی در شهر نیویورک ، پرداخت جریمه و حضور در کلاس های مدیریت خشم بود.

در سال ۲۰۰۰ نیز او متهم به حمله به دستیار خود در کانادا شده بود که نائومی با پرداخت مبلغ نا معلوم و توافق برای درمان او این موضوع رو حل کرد.

منبع  سیمرغ

دسته بندی : در حاشیه, سرگرمی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

لطفا معادله زیر را حل کنید. *

به روایت تصویر

آرشیو »