×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرایش و زیبایی » جدیدترین مدل موی ستاره های هالیوود

جدیدترین مدل موی ستاره های هالیوود

همه ما گاهی به ایجاد تغییراتی در ظاهر خود احتیاج داریم، ستاره های هالیوود هم از این موضوع مستثنی نیستند. آنها برای جذب طرافداران بیشتر سعی می کنند همیشه بهترین مدل های لباس و آرایش را انتخاب کنند.

همه ما گاهی به ایجاد تغییراتی در ظاهر خود احتیاج داریم، ستاره های هالیوود هم از این موضوع مستثنی نیستند. آنها برای جذب طرافداران بیشتر سعی می کنند همیشه بهترین مدل های لباس و آرایش را انتخاب کنند.
برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: مه ما گاهی به ایجاد تغییراتی در ظاهر خود احتیاج داریم، ستاره های هالیوود هم از این موضوع مستثنی نیستند. آنها برای جذب طرافداران بیشتر سعی می کنند همیشه بهترین مدل های لباس و آرایش را انتخاب کنند. تغییرات مدل موی آنها نیز از جمله تغییراتی است که بسیار به چشم می آید. ما در اینجا نام ستاره هایی را که تغییراتی بزرگ، از کوتاه کردن گرفته تا رنگ کردن، به موهایشان داده اند، برایتان آورده ایم. این ستاره ها ثابت کرده اند که تغییرات همیشه خوب است.
۱. کیت هادسون:
۷۶۸۰۳۳_۱۲۲
کیت هادسون برای مراسم گلدن گلوب، مدل موهای خود را تغییر داد. او تصمیم گرفت که با موهایی کوتاه و کمی حالت دار روی فرش قرمز ظاهر شود اما آرایشگر او، دیوید بابایی، به این ظاهر او راضی نشد و عکس هایی از مدل موی صاف او نیز منتشر کرد. او می گوید که کیت هادسون عاشق این مدل مو شده است، به قدری که دوست دارد آن را کوتاه تر کند. ما منتظر مدل موی جدید کیت هستیم.

۲. کیرستن دانست:

۷۶۸۰۳۴_۵۴۳
کیرستن دانست موهایش را تا روی شانه کوتاه کرده بود اما گویا آن مدل مو راضی اش نکرد و تصمیم گرفت چند سانت دیگر هم آنها را کوتاه تر کند. ما هم از این مدل جدید راضی هستیم. موج و هایلایت موهایش نیز بر زیبایی و جوانی او افزوده است.

۳. کریستینا هندریکس:

۷۶۸۰۳۶_۹۸۰
کریستینا هندریکس برای بازی در سریال «مد من»، موهایش را رنگی مایل به شرابی کرده بود اما پس از اتمام آن مجموعه به رنگ بلوند طبیعی موهای خود بازگشت.

۴. فیث هیل:
۷۶۸۰۳۸_۵۲۱
سال گذشته فیث هیل در آکادمی اوارد سال ۲۰۱۵ موهایش را تا روی شانه کوتاه کرده بود اما گویا آن مدل راضی اش نکرد و تصمیم گرفت قیچی را تا جایی که می تواند در موهایش فرو برد.

۵. میندی کالینگ:
۷۶۸۰۴۰_۶۵۹
میندی کالینگ با اضافه کردن هایلایت کاراملی به انتهای موهایش، ما را متعجب کرد.

۶.جسیکا سیمپسون:
۷۶۸۰۴۲_۷۹۸
ما چهره جسیکا سیمپسون را با رنگ موی تیره تر بیشتر می پسندیم. او تغییر دیگری نیز به موهایش داده، آنها را کوتاه کرده یا شاید هم اکستنشن اش را برداشته است، در هر صورت نسبت به قبل جذاب تر به نظر می رسد.

۷.اما رابرتز:
۷۶۸۰۴۳_۹۹۳
این ستاره از تغییر رنگ موهایش هراسی ندارد. او در ماه جولای، موهایش را قهوه ای کرد اما در اواخر ماه اکتبر رنگ آنها را به رنگی روشن  تر تغییر داد.

 ۸.بریتنی اسپیرز:
۷۶۸۰۴۴_۶۴۷
 ما بریتنی اسپیرز را همیشه با موهای بلند به یاد داریم اما او اخیرا تغییری به مدل موهای خود داده و آنها را تا روی شانه کوتاه کرده است.

۹.هلی بری:

۷۶۸۰۴۵_۸۹۰
اگر چه هلی بری معمولا با موهایی کوتاه دیده می شود اما در ماه سپتامبر ما او را با موهایی بلند و حالت دار روی فرش قرمز دیدیم.

۱۰.درو بریمور:
۷۶۸۰۴۶_۲۶۶
درو بریمور قبل از زایمان دوم اش موهایی بلوند و فر داشت اما در ماه سپتامبر در هفته فشن لندن، رنگ مویی تیره را برای موهای خود انتخاب کرد.

۱۱.جنیفر انیستون:
۷۶۸۰۴۸_۲۶۸
جنیفر انیستون در سریال «friends» موهای بلند و روشنی داشت اما در ماه مه ۲۰۱۴ موهای خود را کوتاه و تیره تر کرد.

۱۲.اما استون:

۷۶۸۰۴۹_۶۴۱
اما استون تمام مدل موها را امتحان کرده است اما مدل موی کوتاهی که در سال ۲۰۱۴ انتخاب کرد به نظر ما بهترین مدل بوده است.

۱۳.نیکول کیدمن:
۷۶۸۰۵۱_۵۸۶
اگر چه ما موهای بلند و تاب دار نیکول کیدمن را دوست داشتیم اما هنگامی که او را در فیلم «شهبانوی بیابان» با موهایی کوتاه و صاف دیدیم، باز هم از ظاهر او راضی و خشنود بودیم.


دسته بندی : آرایش و زیبایی , اخبار هنرمندان , اختصاصی بیکاری.نت , تناسب و زیبایی , فرهنگ و هنر
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.