» اخبار خودرو » جایزه ۲ میلیارد تومانی برای یافتن یکی از خاص ترین مرسدس بنز های گالوینگ ۳۰۰ SL

جایزه ۲ میلیارد تومانی برای یافتن یکی از خاص ترین مرسدس بنز های گالوینگ ۳۰۰ SL

یک مرسدس بنز ۳۰۰SL گالوینگ بسیار نادر و خاص در هتلی در نزدیکی نوربرگ رینگ به سرقت رفت. به گزارش ساندی تایمز این خودرو در روز ۱۱ آگوست در هتل دورینت به سرقت رفته است.

 

یک مرسدس بنز ۳۰۰SL گالوینگ بسیار نادر و خاص در هتلی در نزدیکی نوربرگ رینگ به سرقت رفت. به گزارش ساندی تایمز این خودرو در روز ۱۱ آگوست در هتل دورینت به سرقت رفته است. مالک این خودرو توماس روزیر نام دارد و گفته است که در آن روز به دلیل پر بودن پارکینگ مجبور شده خودروی خود را در مقابل هتل و در خیابان پارک کند.
شماره شاسی این خودرو ۱۹۸۰۴۰ ۵۵۰۰۴۳۴ است و برای حضور در رویداد خودرویی Oldtimer Grand Prix در نوربرگ رینگ به این محل آمده بود. خبر بدتر این است که این خودرو یکی از خاص ترین مدل های ۳۰۰SL گالوینگ بوده و اتومبیلی بسیار ارزشمند است.

مرسدس بنز ۳۰۰SL گالوینگ

بر اساس تصاویری که از این مدل در فیس بوک موجود است می توان مشاهده کرد که سقف این خودرو متفاوت با مدل استاندارد گالوینگ است و سقف آن دارای دو برآمدگی است که فضای سر را افزایش می دهند. همچنین این خودرو دارای چراغ های مه شکن زرد رنگ بوده و سپر آن نیز از نوع سفارشی و خاصی است. در انتها نیز باید به تودوزی چرم شترمرغ در این خودرو اشاره کرد.
این خودرو که به کالیفرنیا آتلا مشهور بود یکی از ۳۰ دستگاه گالوینگ موجود در جهان است که بدنه‌ی آنها فولادی بوده و موتور قدرتمند NSL روی آنها سوار شده بود.
به گفته متخصصین بسیار بعید است که سارق این خودرو بتواند این خودرو را به طور کامل به فروش برساند و به همین خاطر به احتمال زیاد این خودرو را اوراق کرده و قطعات گران قیمت آن را به فروش خواهد رساند.

مرسدس بنز ۳۰۰SL گالوینگ

طرفداران گالوینگ نیز با به اشتراک گذاشتن تصاویر این خودرو در شبکه های اجتماعی سعی می کنند تا ردی از آن را پیدا کنند. در سوی دیگر مالک خودرو هم جایزه ی ۲۸۲ هزار دلاری را برای کسی که خودرو را پیدا کند تعیین کرده است. این رقم جایزه برای خودرویی که بیش از ۲ میلیون دلار ارزش دارد رقم مناسبی محسوب می شود.
کسانی که اطلاعاتی از این خودرو به دست آورند باید اطلاعات خود را در اختیار دپارتمان پلیس ماین قرار دهند.دسته بندی : اخبار خودرو
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.