خانه / اخبار / برهانی و عمران‌زاده: این پنالتی بود!

برهانی و عمران‌زاده: این پنالتی بود!

به گزارش “ورزش سه”، برهانی در پست خود نوشته است:

گاهی نمیشود که نمیشود… سخت میشه کار دنیا وقتی “شکست”میشه آنچه که باید باورش کنی… نه توجیهی هست و نه بهانه ای و نه حتی مرهمی که به واسطه اون کمی از ناراحتیهای ما و شما کم بشه…٩٠ دقیقه استقلال رو تشویق کردید و ٩٠ دقیقه خواستیم و تلاش کردیم در شان نام استقلال بجنگیم اما دنیای آبی هممون ابری تر از چیزی شد که بخوایم بهش فکر کنیم. دیروز، روز ما نبود و مثل همه شما لحظات تلخی رو تجربه کردیم، تلخی ای که بابتش ازتون عذرخواهی می کنیم(خطاى پنالتى در دهانهء دروازه که گرفته نشد چرا که شاید یک بر یک می شد)

همچنین عمران زاده نیز با انتشار همین عکس به داوری ترکی اعتراض کرده است. حنیف هم اینطور نوشته:

از تمام طرفدار استقلال معذرت میخوام بابته بازی که انجام دادیم و میدونیم هیچ دفاعی از عملکردمون قابل قبول نیست. امیدوارم تو ۴بازی آینده جبران کنیم و حداقل یه جام بهتون بدیم . آقا اصفهانیان چطور به این داور نمره قبولی میدین اگر صحنه من پنالتی بود که خودم قبول دارم بود این صحنه رو آرش چیه تمارضه یا کشیدن لباس به اندازه ای نبود که پنالتی نباشه آقا اصفهانیان اینجا بازی ۱- ۰ بود جناب. ادامه داوریم تو ۹۰ می بینیم. بخصوص صحنه گل اول که خیلیا شکشون رو آفسایده که تو ۹۰ معلوم میشه. دوباره از هوادارای تیم معدرت میخوام بابت بازی بد. امیدوارم با یه جام جبران این اتفاق بدو بکنیم.

همچنین ببینید

اطلاعیه مهم برای صاحبان حساب بانکی

در راستای راه‌اندازی سامانه نهاب (نظام هویت سنجی الکترونیکی)، کلیه مشتریان بانک‌ها لازم است با مراجعه به شعبه‌های بانک خود، از صحت ثبت اطلاعات شناسنامه ای‌شان اطمینان حاصل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *