خانه / اخبار / این خانم خودش را با علی دایی مقایسه می کند

این خانم خودش را با علی دایی مقایسه می کند

 

پیشکسوت والیبال بانوان ایران خود را با علی دایی اسطوره فوتبال ایران مقایسه کرد.

ما نسل سوخته ورزش بانوانیم؛

غزال سرشار از سن ۱۶ سالگی تا ۳۸ سالگی در والیبال بانوان کشورمان تلاش کرد و زحمت کشید و حتی در سن ۳۷ سالگی هم به تیم ملی دعوت شد اما به گفته خودش پس از پایان دوران والیبال، کسی به سراغ او نرفت تا او به سراغ فوتبال برود! غزال سرشار گفت: «درحال حاضر اصلا در والیبال نیستم و به همین خاطر نمی توانم نظر خاصی داشته باشم. خودم را درگیر والیبال نمی کنم چون دل خوشی از آن ندارم. ما نسل سوخته ورزش بانوانیم. اولین تیمی بودیم که به خارج از کشور اعزام شد. آن زمان در تیم والیبال دانشگاه آزاد بودم که به نام تیم ملی به قطر رفتیم و مقام دوم را به دست آوردیم. از والیبال ایران گله دارم. خیلی در این رشته زحمت کشیدم.»

 

او افزود: «فکر نمی‌کنم کسی سابقه‌ای بیشتر از من در سابقه بازی و کاپیتانی تیم ملی داشته باشد. به من می‌گفتند علی دایی والیبال چون تا ۳۸ سالگی بازی کردم! انتظار داشتم برخورد مناسب‌تری با من صورت بگیرد. الان آدم هایی در والیبال حضور دارند که والیبالی نیستند اما افرادی مثل من، خانم مظفر، خانم امیرشقاقی و… سال‌ها در این زمینه زحمت کشیدیم خیلی راحت کنار گذاشته شدند و مجبور شدیم به رشته دیگری برویم.»

 

منبع: جام نیوز

 

همچنین ببینید

مربی ایرانی شگفتی بوندس لیگا

تاخت و تازهای برمن ها با مربی ایرانی در بوندس لیگا همچنان ادامه دارد تا جایی که سبزپوشان تنها یک امتیاز تا رسیدن به سهیمه یورولیگ فاصله دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *