» اخبار » اقدام عجیب کفاشیان یک‌روز مانده به قرعه‌کشی آسیا

اقدام عجیب کفاشیان یک‌روز مانده به قرعه‌کشی آسیا

نایب رییس فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به AFC خواهان حضور نفت در لیگ قهرمانان آسیا شد!

به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه رقابتهای لیگ قهرمانان اسیا فردا در مالزی قرعه کشی خواهد شد و نمایندگان چهار تیم پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن در کوالالامپور به سر می برند، علی کفاشیان دست به اقدام جالبی زده است.

کفاشیان که طی ماه های گذشته در تصمیمات اجرایی فدراسیون فوتبال تاثیر زیادی نداشته و معمولا سعی کرده در مواجهه با اتفاقات فوتبال سکوت پیشه کند، حالا که ماجرای حذف نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا پیش آمده، با ارسال نامه ای به AFC دردسر جدیدی ایجاد کرده است.

نایب رییس کنونی فدراسیون فوتبال که فرزندش کارمند وزارت نفت است و روابط نزدیکی با مسئولان نفت تهران دارد، حالا قصد دارد جلوی حضور ذوب آهن در آسیا را بگیرد و نفت را به این رقابت ها بفرستد.

در این باره کفاشیان که نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال آسیا را نیز در اختیار دارد، بدون اطلاع رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال نامه ای به ای اف اسی ارسال کرده و خواستار حضور نفت در لیگ قهرمانان آسیا شده است. در این نامه ذکر شده که پرونده بدهی های نفت تهران در استیناف قرار دارد و بنابراین این تیم مشکلی برای حضور در آسیا نخواهد داشت. این موضوع با توجه به فاصله اندک تا زمان قرعه کشی آسیا می تواند مشکلاتی را برای فوتبال ایران ایجاد کند.

این در حالی است که نفت با وجود بدهی های فراوان حتی نتوانسته مجوز حرفه ای مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب کند و در صورتی که ای اف سی به خاطر نامه کفاشیان بخواهد نفت را جایگزین ذوب آهن در لیگ قهرمانان و قرعه کشی مسابقات کند و نداشتن مجوز حرفه ای در راستی آزمایی AFC آشکار شود، مشکلات بعدی برای فوتبال ایران ایجاد خواهد شد. حتی ممکن است به خاطر این اتفاق فوتبال ایران با تعلیق مواجه شود.

باید منتظر ماند و دید واکنش مهدی تاج و محمدرضا ساکت به این اتفاق که بدون هماهنگی آنها انجام شده چیست و از طرفی کنفدراسیون فوتبال آسیا چطور به این نامه جواب خواهند داد.دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.