×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » اطلاعیه درباره بازداشت یک مدیر دولتی

اطلاعیه درباره بازداشت یک مدیر دولتی

شرکت پترو پارس در اطلاعیه ای درباره بازداشت یکی از مدیران اعلام کرد: این شرکت با اعتقاد راسخ به مبارزه با هرگونه فساد و انحراف، در کنار قوه قضاییه بوده و همه اسناد و مدارک لازم را در اختیار آن قوه و نهادهای مرتبط قرار داده است تا با دقت به این موضوع رسیدگی شود. […]

شرکت پترو پارس در اطلاعیه ای درباره بازداشت یکی از مدیران اعلام کرد: این شرکت با اعتقاد راسخ به مبارزه با هرگونه فساد و انحراف، در کنار قوه قضاییه بوده و همه اسناد و مدارک لازم را در اختیار آن قوه و نهادهای مرتبط قرار داده است تا با دقت به این موضوع رسیدگی شود.
خبرگزاری ایرنا: شرکت پترو پارس در اطلاعیه ای درباره بازداشت یکی از مدیران اعلام کرد: این شرکت با اعتقاد راسخ به مبارزه با هرگونه فساد و انحراف، در کنار قوه قضاییه بوده و همه اسناد و مدارک لازم را در اختیار آن قوه و نهادهای مرتبط قرار داده است تا با دقت به این موضوع رسیدگی شود.

شرکت پتروپارس در اطلاعیه ای درباره انتشار خبر بازداشت یکی از مدیران این شرکت در برخی پایگاه های خبری، اعلام کرد: موضوع بازداشت یکی از سرپرستان پروژه های فرعی فاز ١٢ در دست بررسی و تحقیقات قضایی قرار دارد، بنابراین هرگونه اظهار نظر در این باره مشروط به صدور حکم قطعی دادگاه صالحه است.

در این اطلاعیه آمده است: این شرکت با اطمینان کامل به عدالت و دقت نظر قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، موضوع را تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری خواهد کرد.

در این اطلاعیه افزوده شده است: پتروپارس به عنوان سرمایه ملی و کارکنان و مدیران آن به عنوان جهادگران و سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی، در سال های اخیر با پرهیز از ورود به حواشی، همه عزم و اراده خود را معطوف به توسعه میدان های مشترک و حفظ و تقویت منافع ملی کرده اند. فاز ١٢ پارس جنوبی که مورد توجه و تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت، اثبات روشنی بر این ادعاست.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه شرکت پتروپارس هم اکنون در مراحل انتهایی طرح توسعه فاز ١٩ پارس جنوبی قرار دارد و همه توان این شرکت برای راه اندازی و افتتاح این پروژه ملی بسیج شده است، انتظار می رود رسانه های گروهی تا پایان مراحل قانونی سعه صدر داشته باشند و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای، اخبار را فقط به نقل از مراجع رسمی منتشر کنند.

پیش از این حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به انتشار خبر دستگیری یکی از مدیران مجموعه پتروپارس گفته بود: براساس نظر سازمان بازرسی کل کشور، یکی از قراردادهای این شرکت نفتی دچار مشکل بوده و در آن اخذ رقم هایی دیده می شود که البته اینکه این ارقام رشوه تلقی شود یا خیر با نظر قاضی دادگاه است.
به گفته وی، در این پرونده تاکنون یک نفر دستگیر شده اما هنوز تحقیقات مقدماتی در حال انجام است.

پتروپارس از بزرگترین شرکت های ایرانی است که در بخش توسعه میدان های دریایی از جمله پارس جنوبی فعالیت می کند.

در گذشته قرار بود که این شرکت در آمریکای لاتین نیز پروژه های نفتی را اجرا کند، اما به دلیل دست نیافتن به توافق، دفتر این شرکت در منطقه آمریکای لاتین تعطیل شد.دسته بندی : اخبار , سیاسی
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.