×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار خودرو » اتومبیلی که با آب داغ تغییر رنگ می‌دهد!

اتومبیلی که با آب داغ تغییر رنگ می‌دهد!

اگر تغییر رنگ مارمولک‌ها برایتان جذاب است، با ما همراه باشید تا با اتومبیلی بسیار جذاب‌تر آشنا شوید که با یک سطل آب داغ تغییر رنگ می‌دهد.

یک هنرمند دیوارنگار آلمانی به نام Rene Turrek علاقه شدیدی به نقاشی آبستره دارد. این هنرمند اخیراً پروژه‌ای به نام XCLUSIVCAR را روی یک اتومبیل BMW X6 اجرا کرده است. وی با استفاده از چند لایه رنگ حساس به گرما، یک اثر هنری متحرک ایجاد کرده است که با تغییر درجه حرارت، رنگش عوض می‌شود. نکته جذاب‌تر این است که این رنگ‌ها طرح یکی از شخصیت‌های محبوب شرکت Marvel را روی اتومبیل طراحی کرده‌اند.

در شرایط عادی این اتومبیل BMW S6 ظاهری بی‌آزار و آرام دارد؛ اما در زیر این رنگ آبی، چند طرح شگفت‌انگیز قرار گرفته است. کافی است روی اتومبیل آب داغ بریزید تا قیافه شخصیت Hulk ظاهر شود.

این طرح در کنار اتومبیل نیز به چشم می‌خورد. در ویدئوی زیر که توسط وبلاگ BMW منتشر شده است، می‌توانید ریختن آب داغ روی اتومبیل و تغییر رنگ آن را مشاهده کنید.
از آنجا که مردم همیشه یک سطل آب داغ کنار خود حمل نمی‌کنند، این پروژه از نظر کاربردی کمی احمقانه به نظر می‌رسد؛ اما اگر دقت کنید بیشتر هنرها منطقی نیستند. علاوه بر این، اگر لایه رنگ حساس به گرما زیاد ضخیم نباشد، حتی با حرارت دست نیز می‌توان طرح سبز زیر این اتومبیل را مشاهده کرد.


منبع : footofan.com


دسته بندی : اخبار خودرو , دانش روز
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.