خانه / موبایل / اخبار موبایل / آیفون در کشور خاستگاهش به زانو در آمد

آیفون در کشور خاستگاهش به زانو در آمد

iphone

مرکز رفتارسنجی آماری آمریکایی‌ها در آخرین گزارش خود به بررسی بازار گوشی‌های هوشمند پرداخته و گفته است که سامسونگ گالکسی نوت ۴ در صدر لیست رضایتمندی کاربران آمریکایی است.

برخلاف اینکه انتظار می‌رود آمریکایی‌ها بیشتر راغب به استفاده از آیفون‌های ۶ و ۶پلاس باشند اما گزارش‌های تحلیلی گویای این است که اپل جایگاه خود را به مرور در خاستگاهش از دست می‌دهد.

بالاترین رده‌ها در این گزارش تحلیلی به ترتیب مختص گالکسی نوت‌های ۳ و ۴، آیفون ۶پلاس، گالکسی S5، آیفون ۶، موتورولا موتو ایکس، ال‌جی G3، آیفون ۵، گالکسی S4، گالکسی S3، آیفون ۵S و موتورولا موتو جی بوده است.

گالکسی نوت۴ در اکتبر ۲۰۱۴ معرفی شد و اکنون از رنج صفر تا صد توانسته رتبه ۸۶ درصدی را   از منظر رضایت در آمریکا به دست آورد و صدرنشین محبوب‌ترین اسمارت‌فون‌های بازار ایالات متحده شود.

این در حالی است که گالکسی نوت۳، آیفون ۶پلاس، گالکسی S5 و آیفون ۶ رتبه‌های ۸۲ درصد را به دست آورده و در سکوی بعدی قرار گرفته‌اند.

البته این گزارش می‌تواند مفهوم دیگری را مبنی بر گران بوده آخرین محصول سامسونگ در بر داشته باشد زیرا نامی از گالکسی S6 سامسونگ که پرچمدار این برند است، در میان نیست.

همچنین ببینید

گلکسی S9 سامسونگ چه زمانی به بازار می آید؟

براراس خبرهای منتشر شده گلکسی S9 سامسونگ به احتمال زیاد اواخر ژانویه ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید