» آرایش و زیبایی » آموزش آرایش چشم میهمانی جذاب و زیبا +تصاویر

آموزش آرایش چشم میهمانی جذاب و زیبا +تصاویر

چشم ها از مهم ترین اعضای صورت هستند که به هنگام آرایش باید توجه زیادی به آن ها شود، اگر می خواهید در مهمانی ها ستاره مجلس باشید بهتر است با آموزش آرایش چشم در این مطلب همراه باشید.

   

 

 

آرایش چشم مهم ترین قسمت از آرایش چهره است و بسیاری از آرایشگران به هنگام آرایش زمان و توجه بسیاری را در آرایش چشم ها صرف می کنند زیرا چشم ها از مهم ترین اعضای صورت به حساب می آیند که زیبایی آن ها به حد زیادی در زیبایی چهره موثر است. در ادامه این مطلب پرشین وی قصد آموزش آرایش چشم مهمانی را دارد که در صورتی که شما از آن دسته افرادی هستید که تابع مو می باشید می توانید از مدل زیر برای آرایش چشم هایتان در مهمانی استفاده کنید تا ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید.

آموزش آرایش چشم مهمانی

اگر عاشق مد هستید، مطمئنا از آنچه برایتان برای آموزش آرایش چشم در اینجا آورده ایم، لذت خواهید برد. ما بهترین ایده های خود را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بهتر از همشیه به چشم آیید.شیوه های مرحله به مرحله آرایش چشمی که در اینجا برایتان آورده ایم، بسیار ساده اند و به آسانی می توانید از آنها الگو بگیرید و در مناسبت هایی خاص مانند جشن عروسی یا میهمانی، جذاب تر از همیشه بدرخشید.

با دنبال کردن این مراحل حتی نیازی به آرایشگاه و خرج کردن پول تان نیز ندارید. تنها کافی است لوازم آرایش خود را آماده کنید و با ما قدم به قدم همراه باشید. آنها را امتحان و با توجه به سلیقه، رنگ پوست و فرم صورت تان خود بهترین را انتخاب کنید.

آموزش آرایش چشم مخصوص مهمانی

آموزش آرایش چشم میهمانی زیبا

آرایش چشم میهمانی جذاب

آرایش چشم میهمانی شیک

بیشتر بدانید : مراحل کشیدن خط چشم

ابتدا می خواهیم شما را از نکاتی در رابطه با خط چشم کشیدن آشنا نماییم.

مرحله اول: انتخاب رنگ

اصولا جا افتاده است که خط چشم باید مشکی باشد, در حالیکه چنین اصلی قابل قبول نیست و می توان از سایر رنگ ها نیز به عنوان خط چشم استفاده نمود.

مرحله دوم: انتخاب نوع خط چشم

حتما در بازار و آرایشگاهها به انواع متنوعی از خط چشم ها از قبیل خط چشم های شمعی, ضدآب, سرمه, مدادی و مایع برخورد داشته اید که شما با توجه به مکان مورد نظر خود و مدت زمانی که می توانید به آرایش خود اختصاص بدهید می توانید نوع خط چشم را انتخاب نمایید.

مرحله سوم: کشیدن پوست و طراحی چند قسمتی

قبل از کشیدن خط چشم بهتر با دست دیگرتان پوست چشمتان را بکشید و سعی کنید خط را به صورت مرحله ای بکشید.

مرحله چهارم: کشیدن خط در پایین چشم

علاوه بر قسمت بالایی چشم می توان در قسمت داخلی و پایینی چشم نیز کار کرد.

منبع : کافه مد، مدل ۲۴

بازپخش: سایت بیکاری.نت

bikari.net

 دسته بندی : آرایش و زیبایی , تناسب و زیبایی , سبک زندگی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.