×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» اخبار » آزار و اذیت دختران در تاکسی زرد رنگ

آزار و اذیت دختران در تاکسی زرد رنگ

دو جوان شرور که به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند، صبح امروز در اطراف میدان حافظ مشهد در ملاء عام پای چوبه دار رفتند.

آزار و اذیت دختران در تاکسی زرد رنگ

 

 

گرگ‌های زرد در ملاءعام اعدام شدند

دادستان عمومی و انقلاب مشهد در محل اعدام متجاوزان گفت: این مجرمان خطرناک به جرم ربودن دختران جوان و آزار و اذیت آنها، پس از گذشت هفت ماه از زمان دستگیری به اعدام محکوم شدند.غلامعلی صادقی افزود: این دو محکوم ۲۴ و ۲۵ ساله با استفاده از تاکسی زردرنگ بین شهری، دختران مسافر را طعمه نیات پلید خود می کردند.

ماجرای پرونده «گرگ های زرد» از ۱۹ آبان سال گذشته در حالی در دستور کار پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که ۲ جوان ۲۴ و ۲۵ ساله با استفاده از تاکسی زردرنگ بین شهری، دختران مسافر را طعمه نیات پلید خود می کردند.

بنا بر این گزارش، کارآگاهان با دستورات ویژه قاضی حسینی پس از حدود یک ماه موفق به دستگیری ۲ متهم این پرونده شدند. پس از تکمیل تحقیقات در دادسرا، کیفرخواست این پرونده توسط قاضی علی موحدی راد (معاون دادستان مشهد) صادر شد و بدین ترتیب این پرونده دیگر مراحل قانونی خود را طی کرد و متهمان به اعدام در ملاء عام محکوم شدند.شایان ذکر است پرونده متهم سوم که با اعترافات همدستانش دستگیر شد، همچنان در حال رسیدگی است.

منبع: جام جم آنلاین

 دسته بندی : اخبار , حوادث
آخرین والپیپر های FULL HD مطالب بیشتر
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.